Červenec 2011

návštěvnost

26. července 2011 v 19:33 meine kecyki
No nevímc o tu mam dat za články :D tak sem dam moji návštěvnost. No jednu dobu to bylo dost zle to jsem mela jenom 20 navstevnosti za tyden ALE MOHLA JSEM SI ZA TO SAMA :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ale ted je to hodne dobre!Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:
Pondeli: 6
Utery: 7
Streda: 5
Ctvrtek: 6
Patek: 10
Sobota: 2
Nedele: 3

Celkem: 39
Navstevnost za minuly tyden (20.6. 2011 - 26.6. 2011) je:
Pondeli: 8
Utery: 7
Streda: 5
Ctvrtek: 10
Patek: 6
Sobota: 3
Nedele: 8
Celkem: 47
tak vám moc děkuji JSTE ZLATÍČKA!!
protože ja bych na takovej mizernej blog (jakože muj) nikd ypravidelne nechodila :D

vaše mája
kusovka leto

22. července 2011 v 22:33 ostatní
vaše mája

STREET DANCE <3 <3 <3

18. července 2011 v 21:22 ostatní
jÁ MÁM HODNĚ RÁDA STYL STREET DANCE HROZNE MOC TO OBDIVUJU!!!ja bychto nedokazala nikdy. a hodne lidi na svete umí dobre tancit street dance. A na youtube je tolik videiii že byste se mohli divat cely den jenom na skupiny co tanci street dance. STreet dance ma i sve filmy. a je to uzasny styl. Muze to v tom ukazat prakticky cokoliv.Tak tohle je muj nazor a ted si vyslechneme neco odborneho zkopírovano z http://cs.wikipedia.org/wiki/Street_dance

Street Dance, nazývaný také pouliční tanec je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Začal se objevovat ve Spojených státech v roce 1970. Pod tento pojem patří taneční styly jako: breakdance, popping, locking, hip hop new style a house dance.

Stále více tyto tance získávají na popularitě, lidé je berou jako formu umění, lze v nich soutěžit, další pozitivní aspekt je zlepšení fyzičky.Charakteristika

Street Dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace. Mezi taneční techniky a styly, které lze do Street dance zařadit patří Hip Hop, RnB, New style, Old style, Free style, Hype, Krumpin´, Funky, Lockin´, Poppin´, Boogaloo, Electric boogie,Break dance , House .
Všechny tyto tance jsou neoddělitelně spjaty s konkrétní hudbou a životním stylem.

Tanečníci se pohybují volně a dokonce se snaží vymýšlet a tvořit svůj vlastní osobní styl. Improvizace je základem většiny pouličních tanců, i když i zde najdeme promyšlené choreografické prvky, smíšené právě s improvizací. Základem pouličního tance(Battles-jamming) je unikátní styl, kterým tanečník vyjadřuje pocity prostřednictvím tance a který se obvykle váže na určitý hudební žánr.Tanečníci tančí v hloučku na ulicích, nebo po diskotékách. Ke streetdance patří i styl v oblékání. Například volné kalhoty, dlouhá volná trika, kšiltovky.

Soutěže

S rostoucí popularitou se rozrůstá i mnoho seriózních soutěží Street Dance, každoročně se koná spoustu mezinárodních akcí po celém světě, jako například: Battle of the Year, Juste Debout a House Dance International. Tyto soutěže se zaměřují především na tzv. battle, ale také na choreografické přehlídky.

V České republice mezi nejprestižnější street dance akce patří Street Dance Kemp, Beat Street, Dancefloor Attack, Tanečník Roku - my CITY my STAGE a další

Typy street dance

Hip Hop - kořeny hip hopu nalezneme v západoafrické a afroamerické hudbě. Hip Hop je též známý jako rapování.
Break Dance - vznikl v USA a v podstatě se vyvíjel společně s Hip Hopem, využívají se v něm ale i prvky brazilské capoeiry a různé akrobatické skoky (mezi prvky break dance patří power moves, freezy, footwork, toprock, uprock, lock-in a jiné).
Just Dance - hlavní prvky just dance jsou houpavý rytmus, svěžest, originalita a improvizace.
X-Dance - je silně propojen s osobností tanečníka, ten může projevit vlastní pocity a emoce.
R'n'B - nebo-li Rhythm and Blues má kořeny v černošských rytmech. Hlavním prvkem je houpavý rytmus, v současnosti se hojně mísí s ostatními "černošskými" styly.
ModernStreet - vznikl prolínáním hip hopu, moderního tance a jazz dance. Na hodině ModernDance si nejen zatančíte, čeká vás také posilování a potřebné protažení.
Jazz-LatinStreet - je mix jazz dance, R'n'B a latinskoamerických tanců.
Reggaeton - pochází z latinskoamerických zemí, prolíná se v něm hip hop, reggae, ale i latinskoamerické tance jako samba.

Fotky:VIDEA
Jak jsem rekla existuje fakt hodně a skvělých videii, takže tohle bude fakt mala malinkata ukazka :)
tak to je takovtroška z techvsech videiii

JAKE SE VAM LÍBÍ TANEČNÍ STYLY??????? PIŠTĚ DO COMENTUUU


mnozill brass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :()

13. července 2011 v 21:51 ONI, ti borci
Pro jsou to nejlepší hráči na světěco zahrajou, to neni mozne a protoze hraju na trubku taks i nedovedu predstavit ze bych nekdy hrala jako oni... oni snad musi cvicit denne 10 hodinn jinak to nepochopim. A jeste k tomu vzdyckydelaji takove blbiny na tech koncertech a tak :D :D :D.
Tady jedna mala ukazka z toho co umi :D

vaše mája