Červen 2011

nestíhám, nestačíím!!!!!

29. června 2011 v 19:23 meine kecyki
Tak a jsemtu po milionech letech...Omlouvám se ale jaksi nevím, ted me zrovna blog moc nebavi a echce s emim ho delat. Navic ted PRAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZDDDDDDDNIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNYYYYYYYYYY!!!!!!!!!Takže tu NEBUDU !!!!!!!!!!!!!!!!!

oNLOUVÁM SE MOC :)). Ale jedním slovem si budu užívat :) :D. Takže kdyby byla nějaká kontrola tak s e omlouvam kdyz nebudu reagovat :((


4auky vaše m@ja

street dance 3d

21. června 2011 v 14:29 filimiky a serialki
Tohle je dobrý film, hlavně proto, že tam jsou úžasní tanečníci a jsou tm skvělé choregrafie jinak děj je nuda uz prvnim taktu vite jak to dopadne, klíšovite :) al e jinak fakt skvělý film :)


převzato z csfd.cz

Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu. Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

vaše mája

Megan Nicole-cover Katy Perry - Firework

18. června 2011 v 15:32 videjka
Krásně to zpívá :) a je to taky samozřejmě dobra pisnička :)
vaše mája

fotečky-Sofia Boutelle

16. června 2011 v 18:46 fotečky
to je velká tanečnice :)
vaše mája

ewan dobson největší boreeec na světěěě !!!!

11. června 2011 v 17:37 ONI, ti borci
Tak to je zázrak tady tohle, já jsem tomu nemohla uvěřit, prostě bobma pecka, ale NA TOHLE SE MUSÍÍÍÍÍTE PODÍVAT!!!!!
vaše mája

kusovka 2.6 versace

6. června 2011 v 16:31 ostatnívaše mája

makomako-cuba :)

2. června 2011 v 16:28 videjka
skvělá písnička, a Makomako jsou Muzikanti s velkým "M" borci, tohle zazpívaz a zahrát a všechno :)
Mají mlj RESPECT!!!!!!!!!!!!
vaše mája