Duben 2011

zajímvé boty :D

30. dubna 2011 v 16:24 fotečky
Tak na internetu jsem posbítala pá fotek :)


Někdo má tady rád kytky :D.


Více si můžete najít na internetu :)) pokud se nudíte :D
vaše mája

Nej pes???

26. dubna 2011 v 14:53
Dám vám sem 2 fotky od mého SB Janusik 22. Jsou to nádherné fotky.

Tak pokud se vám to líbí tak hlasujte na stránce

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotosoutez/elegan-roku-2011/drake.html

A tady druhá fotka:


Ta se mi moc líbí :))).

A to hlasujte na stránce: http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotosoutez/pan-a-jeho-pes/drake.html


vaše mája

Právo být otcem :)

24. dubna 2011 v 17:27 filimiky a serialki
Tohle je dobrý film, docela dost jsem si
u něho poplakala, je to takový spíš dojak pro typy jako jsem ja :D.
převzato z csfd.cz

David (Rob Morrow) vychoval Amandu po matčině smrti jako vlastní dceru, ale nyní se bojí, že ji ztratí. Na třináctiletou dívku uplatňuje nárok biologický otec, který o ni dřív nejevil zájem, ale teď ji zahrnuje luxusem. Vyhraje bohatství nebo zodpovědnost a upřímný cit?
Americké drama vypráví o vysokoškolském profesorovi, který bojuje o to, aby neztratil dítě, jež vychoval. Když Amandě v útlém dětství zemřela matka, její nevlastní otec David (Rob Morrow) dívenku vychovával jako svou dceru. Teď je Amandě třináct a dozvídá se, že jejím skutečným biologickým otcem je bohatý podnikatel John Sullivan, který se nečekaně objevil, aby na dceru, o niž se doposud nezajímal, uplatnil nárok. Dívka se zlobí, že jí zamlčeli pravdu, ale zároveň je zmatená. A zatímco John se pokouší naklonit si ji tím, že jí nabídne blahobytný život, David se snaží, aby Amanda pochopila, že být rodičem znamená víc než mít jen příbuznou DNA. (oficiální text distributora)


Nějeké fotky


Podívejte se a uvidíte :)
vaše mája :)

fotečky 0.2 music

20. dubna 2011 v 17:07 fotečky
tak tohle je nádherné-zdroj je http://www.rkeverest.net/vaše mája
Tak co líbí? Který nejvíc???

hojky asi po milionech letech :D

19. dubna 2011 v 15:07 meine kecyki
Ahoooooooj, takže jsemm tu dlouho nebyla což je u mě na každodenním pořádku, takže vás docela obdivuji že sem pořád chodíte :D. Ve škole je to teď docela v pohod ěkromě ukolu z inf, i když u to skoro budu míít , juchuuuu :). A uplně meeeeeeeeeeeggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa seeeeeeeeeeee ttttttttttěěěěěěěěěěěěěěěěěěššššššššššššššššííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaa ppppppppppprrrrrrrrrráááááázzzzzzzddddddddnnnnnnnnniiiiiiiiinnnnnnnnnnyyyyyyyyy.
No a nedivte se tomu co dělám za blbosti, už jsem tak zoufalaaa jak vvas upoutat a co tu mam napsat aby to bylo dost dlouheee, ze mi totalne hrABE.... ale na to si zvyknete když jste se mnou každý den to by mohla vyprávět mojněkterá AFFS se kterýma chodím :D nebojte se jenom do tířdy :D.
A co vy??? těšíte se např. na velikonoční pondělí ??? Kolik kluku vas vyšlehá, nebo rači jedete na naky vylet?
čauky vaše mája :)

kusovka 0.9 ices

8. dubna 2011 v 13:42 ostatní
drsneee :D to si necham udelat :D :D

vaše mája

Moderní popelka

6. dubna 2011 v 13:19 filimiky a serialki
Tak na tenhle film jsem se včera dívala a je docela dobry prostěpopelka, normalni pubertacky film jako vzdy na co jineho se asi divam, ze :D
Můžete se na to podíva tady. Akorí

O čem to je?
text zkopírován z http://www.csfd.cz/

Popelka na tom snad nikdy nebyla tak špatně. V Moderní Popelce - moderní a humorné verzi klasické pohádky musí Sam, středoškolačka v posledním ročníku (HILARY DUFF) skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona (JENNIFER COOLIDGE) a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám, které s ní zacházejí spíše jako se služkou než jako se členem rodiny. Sam má svůj velký sen - dostat se na Princetonskou univerzitu, avšak kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak to s jejím společenským životem za moc nestojí. Co se však nestane, při chatování narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames (CHAD MICHAEL MURRAY), Sam zpanikaří a prchá zpět do reality, pričemž ztrácí při útěku před dvanáctou z plesu svůj mobilní telefon. A jelikož se bojí, že až Austin zjístí, kdo jeho vysněná princezna skutečně je, odvrátí se od ní, snaží zmařit všechny jeho pokusy o odhalení své identity. Nechá se Sam ovládnout svým strachem a nebo najde odvahu být sama sebou a vydat se životní cestou, po které vždy toužila? (oficiální text distributora)
Tak co líbí pubertacka blbost?
vaše pubertacka mája